Ã–VRIGT / Leksaker / Leksak 15837109

nr 1583 7109

Leksak

Brandbil, märkt Julen 1935. Längd: 38 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:21:49